Još pet dana za prijavu na natjecanje „Pravi kaLibar za znanje“

Objavljeno: 18. 09. 2017.

Podsjećamo sve zainteresirane nastavnike da rok za prijavu na natjecanje „Pravi kaLibar za znanje“ traje još pet dana do petka, 22. rujna 2017. godine.

Nastavnike koji izrade najbolje digitalne nastavne materijale u CARNetovom alatu Libar očekuju vrijedne nagrade.

Kako bi se prijavili na natjecanje, nastavnici trebaju izraditi digitalne nastavne materijale u CARNetovom alatu Libar na temu „Uporaba informacijske i komunikacijske tehnologije“. Cilj je digitalnih nastavnih materijala koje će izrađivati nastavnici poticanje razvoja kompetencija učenika iz pojedinog nastavnog predmeta kojeg nastavnici izaberu i digitalnih kompetencija učenika.

U tri se koraka možete uključiti u natjecanje:

Također, podsjećamo kako se digitalni nastavni materijali neće moći mijenjati ili dorađivati u razdoblju od petka, 22. rujna 2017. godine sve do proglašenja pobjednika.

Stručni će Ocjenjivački sud pregledati sve prijave i odlučiti o najboljima u razdoblju od 2. do 20 listopada 2017. godine, a autorima digitalnih nastavnih materijala koji osvoje jedno od prva tri mjesta nagrade će biti dodijeljena u okviru CARNetove korisničke konferencije CUC 2017 koja se ove godine održava u Dubrovniku od 8. do 10. studenoga 2017. godine.

Ako ste još neodlučni oko prijave pozivamo vas da posjetite naš Obrazovni kutak gdje možete pročitati intervjue prošlogodišnjih pobjednica, dodatne dokumente i pogledati online sadržaje i video upute te na taj način pronaći inspiraciju u izradi digitalnih nastavnih materijala u Libru.

Svi detalji o natjecanju, pravila sudjelovanja i kriteriji ocjenjivanja mogu se saznati na službenim stranicama natjecanja http://www.skole.hr/natjecanje-libar/2017.