Još tjedan dana za prijavu na natjecanje “Pravi kaLibar za znanje”

Objavljeno: 16. 09. 2016.

Podsjećamo sve zainteresirane nastavnike kako rok za prijavu na natjecanje "Pravi kaLibar za znanje" traje još tjedan dana do 23. rujna 2016. godine. Nastavnike koji izrade najbolje digitalne nastavne materijale u CARNetovom alatu Libar očekuju vrijedne nagrade.

Kako bi se prijavili na natjecanje, nastavnici trebaju izraditi digitalne nastavne materijale u CARNetovom alatu Libar na temu “Uporaba informacijske i komunikacijske tehnologije”. Cilj je digitalnih nastavnih materijala koje će izrađivati nastavnici poticanje razvoja kompetencija učenika iz pojedinog nastavnog predmeta kojeg nastavnici izaberu i digitalnih kompetencija učenika.

U tri koraka uključite se u natjecanje:

Stručni će Ocjenjivački sud pregledati sve prijave i odlučiti o najboljima, a autorima digitalnih nastavnih materijala koji osvoje jedno od prva tri mjesta nagrade će biti dodijeljena u okviru 18. CARNetove korisničke konferencije CUC 2016 koja se ove godine održava u Rovinju od 9. do 11. studenog 2016. godine.

Nastavnici koji nisu bili u mogućnosti prisustvovati webinaru pod nazivom “Uporaba informacijske i komunikacijske tehnologije i usluga Libar: kako osvojiti natjecanje Pravi kaLibar za znanje?”, od danas dostupna je snimka webinara na poveznici.

Svi detalji o natjecanju, pravila sudjelovanja i kriterijie ocjenjivanja mogu se saznati na službenim stranicama natjecanja http://www.skole.hr/natjecanje-libar/.