Suvremene tehnologije u obrazovanju STO 2016 u Rijeci

Objavljeno: 16. 02. 2016.

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet, u suradnji s Učiteljskim i Filozofskim fakultetom Sveučilišta u Rijeci, organizira treći po redu studentski dan Suvremene tehnologije u obrazovanju STO 2016.

Nakon uspješno održanog prvog studentskog dana u Zagrebu te  drugog u Splitu, treći će se studentski dan ove godine održati u Rijeci u prostorijama Učiteljskog i Filozofskog fakulteta na adresi Sveučilišna avenija 4.

Događanje će se održati 22. travnja 2016. godine u prostorijama Učiteljskog i Filozofskog fakulteta, a namijenjeno je svim studentima učiteljskih fakulteta i fakulteta na kojima se obrazuju studenti nastavničkih smjerova.

Bogat program će studentima, budućim nastavnicima, ponuditi niz radionica, inspirativnih predavanja te ih upoznati s primjerima i demonstracijama inovativne nastave. Studenti će imati priliku susresti se s nastavnicima, koji su svoju nastavu oplemenili korištenjem tehnologije, ali i raznim inovativnim metodama učenja i poučavanja kojim su obrazovanju dali drugu dimenziju. Takvim pristupom, nastava postaje dinamičnija, a učenici, suradničkim i istraživačkim učenjem, motiviraniji i više uključeni u nastavni proces.