U Vrsaru održan CARNET-ov 4. regionalni webinar

Objavljeno: 05. 03. 2018.

U sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ danas je u Osnovnoj školi Vladimir Nazor u Vrsaru održan četvrti regionalni webinar primjena dobrih praksi na temu “Primjena IKT-a u redovnoj i projektnoj nastavi”.

Webinar, kojem je uživo prisustvovalo 17 sudionika, a još ga je 270 sudionika pratilo online, održala je Suzana Delić, učiteljica razredne nastave u zagrebačkoj OŠ Horvati.

Suzana Delić ujedno je i učiteljica savjetnica, eTwinning ambasadorica te koordinatorica “This is our time” projekta za Europu. Također je voditeljica više videokonferencija i Erasmus+ projekata te je svoja iskustva s tih projekata podijelila sa sudionicima webinara, a posebna pažnja bila je posvećena uporabi videokonferencija kao metode učenja.

Dosad je u sklopu projekta „e-Škole“ održano preko 1400 radionica te više od 20 webinara na različite teme, a održana su i četiri masovna otvorena online tečaja.